ВХОД            Регистрация
БЕДНЫЕ И БОГАТЫЕ. Авторский блог Романа Пурия
Блог ведет purij roman petrowycz
 
Блог ведет purij roman petrowycz
1   ·   2   ·   3   ·   4      »      

Новий проект Заможності" Strim Box tv

 

Новини блогу:

Національний просвітницький проект "Заможність"

розпочав прямі трансляції програм через канал Ю-тюб, Strim box tv

                                                                               

Редакційна політика каналу – створення і обслуговування платформи для допомоги громадським організаціям і окремим активним громадянам в доведенні їх життєвої позиції до ширшого кола зацікавлених. 

Запрошуємо до перегляду та активної участі в роботі студії і каналу. 


Комментарии (0) 09:54 | 17.03.2017

Що треда знати про Заможність

 

Повний текст брошури "Що треба знати про
Заможність" 2012 р.

 

Якщо тебе не влаштовує суспільство, в якому ти живеш, то зміни себе! Побудова громадянського суспільства з фінансово незалежних громадян – кінцева мета "Заможності"!


Що треба знати про Заможність

Є поширена думка, що за знання потрібно заплатити - аби воно дійсно мало цінність і ефективно використовувалося. Знання про те, як перестати бути просто багатим і нарешті стати заможним, - цінне особливо. Ми всі маємо певну кількість грошей і постійно бідкаємося, що їх не вистачає. У цьому й полягає відмінність багатства від заможності: багатий має кошти сьогодні і не факт, що матиме їх завтра. Заможний має кошти завжди, це так званий "rich forever". Я особисто усвідомила цю істину самостійно, пройшовши складним шляхом не завжди вдалого досвіду і численних помилок. Читач книги має унікальну можливість прийти до розуміння заможності, просто придбавши цю книжку та прочитавши її. А легкий та невимушений стиль автора перетворить ваш шлях до заможності на справжнє задоволення.

 

Світлана Фальова, 
бізнес-тренер, 
консультант з PR та інформаційної політики, 
засновник проекту "Управління інформацією"

 Епіграф:

Зупиняє гаїшник водія:

– Сержант Петренко, троє дітей. З вас 100 грн. штрафу.
– Так я ж нічого не порушив.
- Я знаю, але мої діти не можуть чекати поки ви пор
Настали такі часи, що вже ні наші діти, ні ми більше не можемо чекати, поки наш Уряд під проводом нашої Верховної Ради вирішить наші фінансові проблеми і зробить нас щасливими, тобто молодими, красивими і багатими.

Вступ. На чому стоїмо.

Я - не месія, і ця брошура - не месіанське послання. Це - новий погляд на старі проблеми. Або ще одна спроба поділитись знайденими рішеннями своїх проблем і сплатити свою “десятину” знаннями. 
Ця книга не відкриває нових істин - у світі вже давно все пережите, пізнане і сказане. Та оскільки люди постійно повторюють одні і ті самі помилки, то доводиться повертатись до загальновідомих істин і повторювати їх ще раз.
Тут зібрана деяка накопичена людством інформація про гроші, багатство і заможність, пропущена крізь призму власного світосприйняття, досвіду та практики. Та взявши собі за правило не повторювати банальних речей, - я говоритиму не стільки про вміння, навички та прийоми накопичення багатства й заможності, скільки про громадську організацію “Заможність” - її мету, міссію, інструменти.
Ця брошура також - про користь знань взагалі, про доречність фінансової грамотності, а ще про шкідливість невігластва, зокрема фінансового. Якщо в цьому світі все купується і продається за гроші, якщо весь світ так чи інакше крутиться довкола грошей, то вочевидь найважливіше для щасливого успішного життя отримати вичерпні знання про гроші - про їхню сутність, природу, функції, способи здобування, накопичення та примноження. 
Якщо у тебе немає грошей - то хтось буде мати тебе за гроші.

Продовження шукати тут

Комментарии (0) 10:28 | 19.08.2015

Соціалкапіталізм – (0)

Соцкап-0

Сучасний український політикум збентежено бідкається відсутністтю в Україні ідеологічної політичної сили. Сучасний український виборець втомився і зневірився в іменних політичних проектах. Як перші  так і другі загубились в пошуках української національної ідеї, ідеального тексту Української Конституції і ідеальної політичної сили, озброєної ідеологією, а не популістськими і, як правило, нездійсненними лозунгами.

А якщо абстрагуватись від зовнішньої, словесної мішури і заглибитись в суть мрій і бажань соціуму. Якщо вникнути в природу людей і грошей?

Переважна більшість громадян очікує, від Держави, забезпечення рівних (для всіх) можливостей отримання доходу і справедливого розподілу суспільних благ – рівних, і головне комфортних, умов для існування.

Перше – забезпечується ліберальними економічними умовами – приватною власністтю на засоби виробництва, вироблене і зароблене. (бажано, щоб все це не оподатковувалось).

А друге – суспільною власністтю на землю, надра тощо. Щоб “справедливість стала більш справедливою” в суспільну власність слід передати грошово-банківську систему країни і ввімкнути економічну стратегію “Держава-банк”. А наступним кроком перейти до соціально справедливішої системи розподілу доходів від володіння землею, надрами тощо, використавши чудовий винахід людства – гроші і, суспільну власність на єдину цифрову платіжну систему. Це рентна форма отримання доходу від володіння в грошовому еквіваленті. Кожному хто громадянин (а тепер давай розберемось з громадянством в Україні) на його персонально-страховий рахунок в банку, має поступати рентний дохід. (всім і порівну). До речі, в Конституції України ні слова не сказано ні про бідних ні про багатих. Згідно з Конституцією всі громадяни рівні в правах.

Як побічний продукт системи соціалкапіталізму матимемо систему консолідації грошей в одному державному банку (ставка депозиту “ноль”), а це чудові можливості кредитування як бізнесу зі споживанням так і великих інфраструктурних проектів.

Але мова як би і не про це. Мова про ідеологію! Так вона є і вона здорова. Це ідеологія  соцкапу або соціально орієнтованого капіталізму. Хоч на мою думку це не одне і теж.

Ідеологія соцкапу більш радикальна і направлена на викорінення організованого соціального паразитизму і більш радикально захищає права власників. Особлива увага приділяється праву громадянина-власника долі в суспільній власності.

Головний лозуг:  “Не може бути бідним співвласник такої багатої країни як Україна!

Ідеологія соцкапу відповідає на питання яким має бути суспільний лад. А це пряме питання що до власності на засоби виробництва, природні ресурси і грошово-платіжної системи держави. Відповідь на друге фундаментальне питання: “Як розподіляти суспільний пиріг?” також проста як борщ – порівну і в грошовому еквіваленті.

Ідеологія передбачає радикальну реформу податкової системи. Перехід від оподаткування виробника до оподаткування споживача. “Багаті будуть платити більше”!.. і ділитись з бідними через автоматизовану систему соціального забезпечення. Такий собі атоматичний “вирівнювач соціальної справедливості”.

 

Ну і побудову інформаційного суспільства прямої демократії.

Більше матеріалу тут і довкола “тут” :

http://do100verno.com.ua/blog/877/66248

http://do100verno.com.ua/blog/877/66250

http://do100verno.com.ua/blog/877/66586

http://do100verno.com.ua/blog/877/67055

http://do100verno.com.ua/blog/877/67234

http://do100verno.com.ua/blog/877/67345

Комментарии (0) 15:09 | 01.07.2015

Відеоблог Романа Пурія

 

Цей непростий світ!

Світ не простий, а дуже простий! Якщо знаєш як він влаштований. (Р.П.)

 

 

ГО “Заможність” на своєму youtube.com каналі запустила новий проект

 

                        “Відеоблог Романа Пурія”.

Тепер ви, читачі цього блогу, можете стати глядачами  відеоблогу.

 

 

 

Теми, що планується обговорювати в відео-блозі:

      філософія грошей;

      Еволюція грошей;

      Радикальні реформи;

      Глобальні проблеми і Україна;

      Політика і економіка в Україні;

      Світовий рух за чесні гроші;

      Нова соціальна справедливість;

Найцікавіші теми будуть виноситись для обговорення на “круглі столи” і відео-інтернет-конференції. Всі зацікавлені матимуть можливість долучитись. Хто переглядом, хто поширенням інформації, хто активним коментуванням чи участтю в обговореннях за круглим столом.

Відеоблог Романа Пурія Випуск №5

Інтерв'ю з Оленою Нагірною – професійним коучем, дипломованим психологом і бізнес-тренером.

Комментарии (0) 19:33 | 04.06.2015

Пенсійна реформа

 

біологічний вік і пенсійно-страховий рахунок.

Далеко не кожен громадянин України доживає до заслуженого відпочинку і виходу на пенсію. Поясніть, а який тоді зміст в солідарній пенсійній системі? Кому потрібно годувати армію організованих соціальних паразитів, що тисячами підвиваються біля цієї фінансової піраміди? Вважаю, що більшу соціальну справедливість дає система персональних пенсійно-страхових, накопичувальних рахунків, що розміщуються не в приватних фінансових пірамідах, а в єдиному цифровому державному банку. Цифрова система перепису і обліку населення, що автоматично вираховує щомісячний внесок громадянина, виходячи з його біологічного віку і звичного рівня споживання. Біологічний вік має визначається один раз на рік. Інформацію отримує громадянин і ЄЦПС. Якщо людина втрачає працездатність цей рахунок автоматично відкривається і щомісячно з нього поступатиме вирахована сума грошей. В такому випадку підприємства і установи звільняються від нарахувань на зарплату і сплату податку в пенсійні фонди. ЄЦПС автоматично відраховує необхідну суму зі всіх доходів громадянина.  До цієї системи додається ідея про родинну фінансову солідарність – взаємне кредитування в страхових випадках і пряме наслідування спадщини з пенсійних заощаджень.

Ось це і є просте рішення проблеми “зарплит в конвертах”, легального працевлаштування, пенсійного забезпечення і зловживань податкових органів.

Комментарии (0) 14:08 | 02.02.2015

Кому потрібна безкоштовна освіта?

 

Чи потрібна нам безкоштовна освіта

Ідея безкоштовної освіти для бідних, це перекладання проблеми одних бідних на плечі інших бідних. Працездатні бідні сплачуючи податки, проплачують навчання непрацездатним бідним, а точніше тим, що не бажають працювати.

Але це ще не все. Вони проплачують навчання дітей багатих і тих хто при владі. Саме вони перші в рядах "бюджетників" і стипендіантів. Низькобюдженті ВУЗи породжують бідних викладачів, а бідні викладачі вчать бідних студентів бідному існуванню. Бідні в бідній державі можуть недорого або безкоштовно освоювати професії в профтехучилищах.

І на це варто витрачати бюджетні кошти (це задоволення потреб економіки в фахівцях робочих професій). Здобути фах, заробити грошей і довчатись по мірі професійного росту в ВУЗах відповідного профілю з пільгами і оплатою з бюджету працедавця,  або за власний кошт.

 Це вирішує проблему браку кадрів, працевлаштування... і соціальної справедливості.

 Насправді,  знання - це товар, а за якісний товар потрібно платити. Платіжоспроможний попит приведе до появи  пропозиції якісних знань. Вищі учбові заклади повинні заробляти на своє існування продаючи якісні знання. Диплом повинен бути власністтю навчального закладу, а не випускника.

Знання – власність студента, диплом – власність закладу, його сертифікат про гарантовану якіть товару.

 Громадяни не повинні сплачувати податки в солідарні фонди споживання, а витрачати їх на власні потреби в знаннях чи здоров'ї.

 Який зміст нам проплачувати освіту тим, що завтра виїдуть за кордон шукати кращого життя? Кожна людина  має право на щасливе, заможне життя і навіть на життя вічне, але за власний рахунок. Це – основа нової соціальної справедливості.

Основи соціально орієнтованоо капіталізму – соціал-капіталізму.


Комментарии (24) 20:54 | 26.02.2014

Акции московских интелектуалов - айдекабристов.

Впечатлило видео о московских акциях интеллектуалов.

Интернет оказался сильнее телевидения.

Айдекабристы - новый тип сознательных граждан России.

Айтишники Москвы вышли на беспрецедентную акцию протеста. Впервые протестующие не требовали хлеба и зрелищ, а честного соблюдения правил выборов. Протест сытых людей и успешной интеллигенции,  бунт сетевых хомячков и офисного планктона. За четыре дня в протестных группах зарегилось более 50 000 человек. В настоящее время кипит работа по созданию АТ-партии России.

Впереди у нас выборы в Верховную Раду Украины. Похоже на то, что главным инструментом в политической борьбе может оказаться интернет, а электоральным полем станут социальные сети. Всё как всегда - кто первый, тот лучший !


Комментарии (17) 10:25 | 30.12.2011

Не губите планктон, господа!

21.12.2011

 

Голодному хлеб – сытому причуды.

Не столько мировой экономический кризис сколько панические, системно-безграмотные действия правительственных "чиновников от  экономики" привели к тому, что средний класс Украины оказался на грани полного вымирания.  Когда-то от своих польских друзей я услышал интересную пословицу: “Чтобы большая рыба жила  должна маленькая рыбка быть”.

 

Комментарии (88) 11:01 | 21.12.2011

9 мая или День Независимости?

А не много ли мы празднуем?

Уже много лет подряд, то в предверии Дня Победы 9 мая, то  в канун празднования Дня Независимости, мучает меня один и тот же вопрос. А что мы собственно празднуем? Если 9 мая - праздник Победы и освобождения и это не вызывает у большинства сомнения, то независимость от кого мы празднуем 24 августа?

Вопрос к вам: от кого мы празднуем независимость 24 августа,  в День Независимость Украины? Если от советской окупации то, что мы празднуем 9 мая?

Помогите разобраться. Ответьте на поставленные вопросы. Убедительная просьба ко всем, не задавайте новых вопросов! С этими бы разобраться.

Комментарии (41) 17:44 | 03.05.2011

ПРИНЦИП СОСТОЯТЕЛЬНОСТИ от Харва Экера

 

ПРИНЦИП СОСТОЯТЕЛЬНОСТИ от Харва Экера


Богатые видят в долларе «зерно», посеяв которое

можно взрастить сотни новых долларов, а их, в свою очередь, можно посеять еще раз, получив тысячи.

Все сводится к одному: бедные много работают и тратят все деньги; в результате они вынуждены много работать всегда. Богатые много работают, откладывают деньги и инвестируют их с целью никогда больше не работать. ( Как показывает практика, цель эта равна цели достичь линии горизонта. За годы "упорного труда" "Богатые" привыкают и "уже не могут не работать" или вынуждены работать профессиональными управлящими собственным капиталом, ибо это "умственный труд" и нанять кого-то сложно или страшно.) Ком. автора блога Р.П.


ДЕКЛАРАЦИЯ.  Положив руку на сердце, скажите:

 

«Мои деньги работают на меня, увеличивая и приумножая мой доход».


Коснитесь лба и произнесите:

 

«Я думаю как миллионер!».

Комментарии (4) 17:29 | 20.10.2010
1   ·   2   ·   3   ·   4      »      
 

Блог ведет purij roman petrowycz© 2010 «Evolline».
© 2010 «Do100verno».

БЕДНЫЕ И БОГАТЫЕ. Авторский блог Романа ПурияСОЦИУМ. СОЦИАЛЬНАЯ СПРАВЕДЛИВОСТЬ. Всё о бедных и богатых на биологическом, социальном и политическом уровне.Авторизация

Закрыть [X]
Логин:

  
Пароль:

  
Забыл пароль

 
Логин:     Пароль: