ВХОД            Регистрация
Со100-ЯТЕЛЬНОСТЬ. Блог Романа Пурия
Блог ведет purij roman petrowycz
 
Блог ведет purij roman petrowycz
1   ·   2   ·   3   ·   4   ·   5   ·   6   ·   7      »      [46]

СО100-ЯТЕЛЬНОСТЬ. Блог Романа Пурия

Изображения  публикация содержит:
изображения;

СОСТОЯТЕЛЬНОСТЬ

Бизнес-школа в притчах и анекдотах

Здоровье: Культура питания

Экономические новости: экономический кризис, финансовый кризис

Школа: шаги состоятельности

Мои клубы: Клуб Со100ятельность

Мои блоги:

Бедные и богатые

Purij Design - Мебель от Романа Пурия

Заможність

Мой авторский видеоблог

 

  на youtube.com

 

                        “Відеоблог Романа Пурія”.

Комментарии (16) 16:34 | 03.08.2010

Strim Box tv, коментарі за кадром, №2

Strim Box tv. Коментарі зак кадром №2

Перша "проба пера"нашого каналу в ще неоформленій студії відбулось з Мирославом Нагірним. Політиком, громадським діячем. 31 березня 2017 року. 

Чи не пора перейти до здійснення влади, а не делегувати її комусь, думати як контролювати і як повернути її "назад" після того як виявиться що вона "злочинна"?

Громадянське суспільство, що це таке? Проблеми самоорганізації суспільства. Проблеми ОСББ. Проблеми з усвідомленням свого відношення до власності: моє-твоє-наше. 

Зона комфорту. Розширення зони комфорту людини в суспільстві. 

Розмежування владних повноважень між громадою і державою. Власність? Відповідальність власника. Свідомість власника. Право на дохід від приватної і суспільною власності.

Зонування зон комфорту і проблем в територіальних громадах.

Це та інше дивіться на нашому каналі. 

Підписуйтесь щоб отримувати повідомлення про прямі трансляції.

Комментарии (0) 11:15 | 01.05.2017

Новий проект г/о "Заможність" Стрім канал і прямі трансляції.

 

Громадське телебачення у Львові! 

Національний просвітницький проект "Заможність"

розпочав прямі трансляції програм через канал Ю-тюб

Strim Box tv 

Редакційна політика каналу – створення і обслуговування платформи для допомоги громадським організаціям і окремим активним громадянам в доведенні їх життєвої позиції до ширшого кола зацікавлених. 

Опція 2 – нова пропозиція для блогерів. Стрім Бокс надає платформу для роботи і публікацій відеоблогерам !

Запрошуємо до перегляду та активної участі в роботі студії і каналу. 

Підписуйтесь і отримуйте найсвіжіші новини!
Комментарии (0) 09:56 | 17.03.2017

Відеопрезентація з відкриття персональної виставки в готелі Дністер (Львів)

Львів. 13 травня, 2016 року. 18:00

Пора! Пора відкивати першу персональну виставку. Як це відбувалось?

Десь так :  відеозвіт. Сюр-поп-арт по-українськи! Вінтрельєф і коллаж-рельєф додається.

"По чому красота для народу?" Дивитись тут

Комментарии (0) 13:28 | 10.07.2016

Вінтаж-рельєф в стилі Purij Design

Вінтажний рельєф або вінтрельєф – нове слово в декоративно-прикладному мистецтві. 

Головні ознаки стилю:

– Об'єм.

Це барельєф.  Він досягається використанням вінтажних речей – речей що були колись модними, улюбленими, такими з якими не хочеться розлучатись... але і носити вже не можна. Це речі з бабусиного чи дідусевого куферка (скрині) чи з власної шафи для одягу. Картини в стилі вінтрельєфу мають вигляд барельєфу. Власне тому слово "рельєф", як кореневе, входить в склад слова-назви;

– Використання вживаних віконних рам; 

"Металізація" і патинування.

– Використання фактурних матеріалів для заднього плану чи фону (підкладка).

В основі жанру лежить розробка технології "металізована шкіра" яку вперше застосувала компанія Пурій дизайн (Purij Design) для декорування кованих меблів та аксесуарів.

Додаткові ілюстрації тут

Металізована шкіра в декоруванні кашпо під вазони з квітами. Як додаток до підставки під вазони і кашпо. Предтеча стилю вінтрельєф. Грошове дерево в кашпо на кованій підставці .

Металізована шкіра в декоруванні меблів. Робота з "металізованою шкірою" наштовхнула і ідею вітрельєфу, а вінтажний рельєф розвивається в напрямку вінтаж-коллаж.

Перший цифровий каталог робіт Р.Пурія. Фотограф Тетяна Сенюк

На фото: 1) робота під назвою "Альфа. Шкіра і кості"

2)Фрагмент декору настінного вішака в кафе "Кава з молоком".

 

Deutsche Version:

Vintage Relief oder Vintrelief - Ein neues Wort in der dekorativen (...) Kunst.

Die wesentlichen Merkmale des Stils:

- Volumen bzw. Basrelief. Dies wird erreicht durch den Gebrauch von Gegenstaenden aus vergangenen Zeiten- Gegenstaende die frueher einmal modisch und geliebt waren, ebendiese von denen man sich nicht trennen kann... Man sie aber nichtmehr tragen kann. Gegenstaende aus dem Kuferk(?) der Oma oder des Opas oder sogar aus dem eigenen Kleiderschrank. Bilder denen der Stil des Vintreliefs eigen ist erregen den Eindruck ein Basrelief zu sein. Aus diesem Grund ist das wort "Relief" Kern der Nomenklatur;

- Der Gebrauch von benutzten Fensterrahmen

- "metalisiereung" und Patinisation (?)

- Das Verwenden von texturierten Matrialien als Hintergrund

In diesem Genre wird eine Technik verwendet die Leder wie Metall aussehen laesst, welche von der Firma Purij Design ins Leben gerufen wurde, fuer die Dekoration von geschmiedeten Moebeln und Accessoires.

Zusaetzliche Bilder sind hier zu finden

Metallisierung von Leder zur Dekoration von Untertoepfen waren der Vorlaeufer des Vintreliefs. Hier ein Bild eines Geldbaumes mit Untertopf auf einem (...) Untergrund.

Metalliesierung von Leder zur Dekoration von Moebeln

В фотоальбомі представлені фотографії художньо-декоративних робіт в дещо новому і незвичному стилі. Це Вінтажний рельєф абовінт-рельєф.Це – нове слово в декоративно-прикладному мистецтві. 
В основі жанру лежить технологія "металізована шкіра" яку вперше застосувала компанія Пурій дизайн (Purij Design) для декорування кованих меблів та аксесуарів.

 

Головні ознаки стилю:

– 3D-об'єм. Фактично це барельєф.  Він досягається використанням вінтажних речей – речей що були колись модними, улюбленими, такими з якими не хочеться розлучатись... але і носити вже не можна. Це речі з бабусиного чи дідусевого куферка (скрині) чи з власної шафи для одягу. Картини в стилі вінтрельєфу мають вигляд барельєфу. Власне тому слово "рельєф", як кореневе, входить в склад слова-назви;

– Використання вживаних віконних рам; 

"Металізація" і патинування.

– Використання фактурних матеріалів для заднього плану чи фону (підкладка).

Цифровий каталог робіт Р.Пурія за 2015 рік

Комментарии (0) 13:26 | 26.02.2016

Авторський відеоблог Романа Пурія. Випуск №5

Інтерв'ю з професійним, дипломованим психологом і коучем Оленою Нагірною.

Розпочала роботу наша, оновлена, кіностудія для запису просвітницьких відеопрограм ГО "Заможність". Ми збільшили розміри самої студії і її технічні можливості. Нове освітлення, система звукозапису, оновили і інтер'єр студії. Пропонуємо вашій увазі перший відеозапис програми "Зустріч з цікавою особистісттю".

Всіх зацікавлених запрошуємо до співпраці. Я вже готую наступні зустрічі з авторами книжок-лауреатів премії Львівського книжкового форуму, поітиками, бізнесменами. В проекті нова програма – "Культура харчування ділової людини!"

А ще триває робота над новою кіностудією, що дозволить проводити якісні записи круглого столу.

Комментарии (0) 09:32 | 16.10.2015

Що треда знати про Заможність

 

Повний текст брошури "Що треба знати про
Заможність" 2012 р.

 

Якщо тебе не влаштовує суспільство, в якому ти живеш, то зміни себе! Побудова громадянського суспільства з фінансово незалежних громадян – кінцева мета "Заможності"!


Що треба знати про Заможність

Є поширена думка, що за знання потрібно заплатити - аби воно дійсно мало цінність і ефективно використовувалося. Знання про те, як перестати бути просто багатим і нарешті стати заможним, - цінне особливо. Ми всі маємо певну кількість грошей і постійно бідкаємося, що їх не вистачає. У цьому й полягає відмінність багатства від заможності: багатий має кошти сьогодні і не факт, що матиме їх завтра. Заможний має кошти завжди, це так званий "rich forever". Я особисто усвідомила цю істину самостійно, пройшовши складним шляхом не завжди вдалого досвіду і численних помилок. Читач книги має унікальну можливість прийти до розуміння заможності, просто придбавши цю книжку та прочитавши її. А легкий та невимушений стиль автора перетворить ваш шлях до заможності на справжнє задоволення.

 

Світлана Фальова, 
бізнес-тренер, 
консультант з PR та інформаційної політики, 
засновник проекту "Управління інформацією"

 Епіграф:

Зупиняє гаїшник водія:

– Сержант Петренко, троє дітей. З вас 100 грн. штрафу.
– Так я ж нічого не порушив.
- Я знаю, але мої діти не можуть чекати поки ви пор
Настали такі часи, що вже ні наші діти, ні ми більше не можемо чекати, поки наш Уряд під проводом нашої Верховної Ради вирішить наші фінансові проблеми і зробить нас щасливими, тобто молодими, красивими і багатими.

Вступ. На чому стоїмо.

Я - не месія, і ця брошура - не месіанське послання. Це - новий погляд на старі проблеми. Або ще одна спроба поділитись знайденими рішеннями своїх проблем і сплатити свою “десятину” знаннями. 
Ця книга не відкриває нових істин - у світі вже давно все пережите, пізнане і сказане. Та оскільки люди постійно повторюють одні і ті самі помилки, то доводиться повертатись до загальновідомих істин і повторювати їх ще раз.
Тут зібрана деяка накопичена людством інформація про гроші, багатство і заможність, пропущена крізь призму власного світосприйняття, досвіду та практики. Та взявши собі за правило не повторювати банальних речей, - я говоритиму не стільки про вміння, навички та прийоми накопичення багатства й заможності, скільки про громадську організацію “Заможність” - її мету, міссію, інструменти.
Ця брошура також - про користь знань взагалі, про доречність фінансової грамотності, а ще про шкідливість невігластва, зокрема фінансового. Якщо в цьому світі все купується і продається за гроші, якщо весь світ так чи інакше крутиться довкола грошей, то вочевидь найважливіше для щасливого успішного життя отримати вичерпні знання про гроші - про їхню сутність, природу, функції, способи здобування, накопичення та примноження. 
Якщо у тебе немає грошей - то хтось буде мати тебе за гроші.

Продовження шукати тут

Комментарии (0) 10:22 | 19.08.2015

Що треда знати про Заможність

 

Повний текст брошури "Що треба знати про
Заможність" 2012 р.

 

Якщо тебе не влаштовує суспільство, в якому ти живеш, то зміни себе! Побудова громадянського суспільства з фінансово незалежних громадян – кінцева мета "Заможності"!


Що треба знати про Заможність

Є поширена думка, що за знання потрібно заплатити - аби воно дійсно мало цінність і ефективно використовувалося. Знання про те, як перестати бути просто багатим і нарешті стати заможним, - цінне особливо. Ми всі маємо певну кількість грошей і постійно бідкаємося, що їх не вистачає. У цьому й полягає відмінність багатства від заможності: багатий має кошти сьогодні і не факт, що матиме їх завтра. Заможний має кошти завжди, це так званий "rich forever". Я особисто усвідомила цю істину самостійно, пройшовши складним шляхом не завжди вдалого досвіду і численних помилок. Читач книги має унікальну можливість прийти до розуміння заможності, просто придбавши цю книжку та прочитавши її. А легкий та невимушений стиль автора перетворить ваш шлях до заможності на справжнє задоволення.

 

Світлана Фальова, 
бізнес-тренер, 
консультант з PR та інформаційної політики, 
засновник проекту "Управління інформацією"

 

Епіграф:

Зупиняє гаїшник водія:
– Сержант Петренко, троє дітей. З вас 100 грн. штрафу.
– Так я ж нічого не порушив.
- Я знаю, але мої діти не можуть чекати поки ви пор
Настали такі часи, що вже ні наші діти, ні ми більше не можемо чекати, поки наш Уряд під проводом нашої Верховної Ради вирішить наші фінансові проблеми і зробить нас щасливими, тобто молодими, красивими і багатими.

Вступ. На чому стоїмо.

Я - не месія, і ця брошура - не месіанське послання. Це - новий погляд на старі проблеми. Або ще одна спроба поділитись знайденими рішеннями своїх проблем і сплатити свою “десятину” знаннями. 
Ця книга не відкриває нових істин - у світі вже давно все пережите, пізнане і сказане. Та оскільки люди постійно повторюють одні і ті самі помилки, то доводиться повертатись до загальновідомих істин і повторювати їх ще раз.
Тут зібрана деяка накопичена людством інформація про гроші, багатство і заможність, пропущена крізь призму власного світосприйняття, досвіду та практики. Та взявши собі за правило не повторювати банальних речей, - я говоритиму не стільки про вміння, навички та прийоми накопичення багатства й заможності, скільки про громадську організацію “Заможність” - її мету, міссію, інструменти.
Ця брошура також - про користь знань взагалі, про доречність фінансової грамотності, а ще про шкідливість невігластва, зокрема фінансового. Якщо в цьому світі все купується і продається за гроші, якщо весь світ так чи інакше крутиться довкола грошей, то вочевидь найважливіше для щасливого успішного життя отримати вичерпні знання про гроші - про їхню сутність, природу, функції, способи здобування, накопичення та примноження. 
Якщо у тебе немає грошей - то хтось буде мати тебе за гроші.

Комментарии (0) 10:21 | 19.08.2015

Соціально орієнтований капіталізм (0)

Соцкап-0

Сучасний український політикум збентежено бідкається відсутністтю в Україні ідеологічної політичної сили. Сучасний український виборець втомився і зневірився в іменних політичних проектах. Як перші  так і другі загубились в пошуках української національної ідеї, ідеального тексту Української Конституції і ідеальної політичної сили, озброєної ідеологією, а не популістськими і, як правило, нездійсненними лозунгами.

А якщо абстрагуватись від зовнішньої, словесної мішури і заглибитись в суть мрій і бажань соціуму. Якщо вникнути в природу людей і грошей?

Переважна більшість громадян очікує, від Держави, забезпечення рівних (для всіх) можливостей отримання доходу і справедливого розподілу суспільних благ – рівних, і головне комфортних, умов для існування.

Перше – забезпечується ліберальними економічними умовами – приватною власністтю на засоби виробництва, вироблене і зароблене. (бажано, щоб все це не оподатковувалось).

А друге – суспільною власністтю на землю, надра тощо. Щоб “справедливість стала більш справедливою” в суспільну власність слід передати грошово-банківську систему країни і ввімкнути економічну стратегію “Держава-банк”. А наступним кроком перейти до соціально справедливішої системи розподілу доходів від володіння землею, надрами тощо, використавши чудовий винахід людства – гроші і, суспільну власність на єдину цифрову платіжну систему. Це рентна форма отримання доходу від володіння в грошовому еквіваленті. Кожному хто громадянин (а тепер давай розберемось з громадянством в Україні) на його персонально-страховий рахунок в банку, має поступати рентний дохід. (всім і порівну). До речі, в Конституції України ні слова не сказано ні про бідних ні про багатих. Згідно з Конституцією всі громадяни рівні в правах.

Як побічний продукт системи соціалкапіталізму матимемо систему консолідації грошей в одному державному банку (ставка депозиту “ноль”), а це чудові можливості кредитування як бізнесу зі споживанням так і великих інфраструктурних проектів.

Але мова як би і не про це. Мова про ідеологію! Так вона є і вона здорова. Це ідеологія  соцкапу або соціально орієнтованого капіталізму. Хоч на мою думку це не одне і теж.

Ідеологія соцкапу більш радикальна і направлена на викорінення організованого соціального паразитизму і більш радикально захищає права власників. Особлива увага приділяється праву громадянина-власника долі в суспільній власності.

Головний лозуг:  “Не може бути бідним співвласник такої багатої країни як Україна!

Ідеологія соцкапу відповідає на питання яким має бути суспільний лад. А це пряме питання що до власності на засоби виробництва, природні ресурси і грошово-платіжної системи держави. Відповідь на друге фундаментальне питання: “Як розподіляти суспільний пиріг?” також проста як борщ – порівну і в грошовому еквіваленті.

Ідеологія передбачає радикальну реформу податкової системи. Перехід від оподаткування виробника до оподаткування споживача. “Багаті будуть платити більше”!.. і ділитись з бідними через автоматизовану систему соціального забезпечення. Такий собі атоматичний “вирівнювач соціальної справедливості”.

 

Ну і побудову інформаційного суспільства прямої демократії.

Більше матеріалу тут і довкола “тут” :

http://do100verno.com.ua/blog/877/66248

http://do100verno.com.ua/blog/877/66250

http://do100verno.com.ua/blog/877/66586

http://do100verno.com.ua/blog/877/67055

http://do100verno.com.ua/blog/877/67234

http://do100verno.com.ua/blog/877/67345

Комментарии (0) 15:10 | 01.07.2015

Локальні гроші у Львові –2

 

01.11.2012

Локальні гроші

 

Відеозапис круглого столу "Локальні гроші у Львові"

Теми що обговорюються:

Двохвалютна платіжна система.Чи повинні локальні гроші конветруватись у загальнодержавні, національні гроші? – так звичайно і обов’язково. Це двохвалютна платіжна система де валюти спеціалізуються кожна окремо на виконанні окремих функцій. Тоді досягається більша ефективність грошей, як інструменту, що спрощує економічні відносини між громадянами. http://www.companion.ua/articles/content?id=213143

 Чи не буде доцільним виплачувати допомогу по безробіттю комунальними грішми? Вони б крутились у місцевій економіці і створювали би додаткові робочі місця. 

Чим тупіша нація – тим важчі у неї гроші. 

– Велика Депресія була викликана браком грошової маси в обігу.

– українці страждають від недовіри до власної грошової одиниці. Ми не віримо в свій уряд, але і уряд нічого не робить для відновлення довіри народу.

– Бажано відділити приватну особу від володіння банками і грошово-платіжною систему.

– "нові гроші" мають ефективніше спрощувати економічні стосунки між людьми.

– 100% електронних грошей в єдиній цифровій платіжній системі.

Комментарии (0) 14:29 | 28.06.2015
1   ·   2   ·   3   ·   4   ·   5   ·   6   ·   7      »      [46]
 

Блог ведет purij roman petrowycz© 2010 «Evolline».
© 2010 «Do100verno».

Со100-ЯТЕЛЬНОСТЬ. Блог Романа ПурияБЛОГ ВЕДЁТ МАГИСТР ДЕЛОВОГО АДМИНИСТРИРОВАНИЯ, КАВАЛЕР ОРДЕНА ЕВРОПЕЙСКОЙ АССОЦИАЦИИ БИЗНЕСА,ВРАЧ, БИЗНЕСМЕН И ОБЩЕСТВЕННЫЙ ДЕЯТЕЛЬ. ПРОФЕССИОНАЛЬНО НА ТЕМЫ:СОСТОЯТЕЛЬНОСТЬ - КУЛЬТУРА ОБРАЩЕНИЯ С ДЕНЬГАМИ; ЗДОРОВЬЕ КАК РЕСУРС - КУЛЬТУРА ПИТАНИЯ; ЗАКОНЫ ВЛАСТИ - КУЛЬТУРА ОБЩЕНИЯ.ЭКОНОМИКА- АНАЛИЗ И ПРОГНОЗЫ. ЗДОРОВЬЕ+ВРЕМЯ+ЗНАНИЯ+СВЯЗИ=ДЕНЬГИ. - ИСКУССТВО УПРАВЛЕНИЯ СОБСТВЕННЫМ КАПИТАЛОМ.ДЕНЬГИ - НЕ ЦЕЛЬ, А СРЕДСТВО ОСУЩЕСТВЛЕНИЯ МЕЧТЫ!Авторизация

Закрыть [X]
Логин:

  
Пароль:

  
Забыл пароль

 
Логин:     Пароль: